Regio indeling (naar postcode)


Regio 1: Noord Holland
Coördinator: Ton Kuylenburg
E-mail: regio-n-holland@mgtto.nl
Eerste 2 cijfers van de postcode: 10 – 11 – 12 – 13 – 14 – 15 – 16 – 17 – 18 – 19 – 20 – 21


Regio 2: West
Coördinator:  Dick van der Maden, samen met Jan Hauser en Carel van de Graaf
E-mail: regio-west@mgtto.nl
Eerste 2 cijfers van de postcode: 22 – 23 – 24 – 25 – 26 – 27 – 28 – 29 – 30 – 31 – 32 – 33 – 34 – 35 – 36 – 42


Regio 3: Brabant
Coördinator: Henk van Leeuwen, samen met John Verharen
E-mail: regio-brabant@mgtto.nl
Eerste 2 cijfers van de postcode: 43 – 44 – 45 – 46 – 47 – 48 – 49 – 50 – 51 – 52 – 53 – 54 – 56 – 57


Regio 4: Noord
Coördinator: Bé van Aalderen
E-mail: regio-noord@mgtto.nl
Eerste 2 cijfers van de postcode: 77 – 78 – 79 – 82 – 83 – 84 – 85 – 86 – 87 – 88 – 89 – 90 – 91 – 92 – 93 – 94 – 95 – 96 – 97 – 98 – 99


Regio 5: Oost
Coördinator: Peter van den Heuvel
E-mail: regio-oost@mgtto.nl
Eerste 2 cijfers van de postcode: 37 – 38 – 39 – 40 – 41 – 67 – 68 – 69 – 70 – 71 – 72 – 73 – 74 – 75 – 76 – 80 – 81


Regio 6: Zuid
Coördinator: Frank Bonger
E-mail: regio-zuid@mgtto.nl
Eerste 2 cijfers van de postcode: 55 – 58 – 59 – 60 – 61 – 62 – 63 – 64 – 65 – 66


 


Volg ons op Twitter